پیام شهردار میامی به مناسبت هفته کار و کارگر

شهردار میامی طی پیامی هفته کار و کارگر را به همه کارگران خدوم ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی ،مهندس علیرضا سالار طی پیامی فرارسیدن هفته کار و کارگر را به همه کارگران ایران اسلامی بویژه کارگران خدوم و تلاشگر شهرداری میامی تبریک گفت.

در این پیام آمده است:کار و کارگر از آغازین لحظات خلقت معنا و با گذشت زمان و اوج گیری تمدن های بشری، ناشی و متاثر از تلاش های شگرف و فعالیت خستگی ناپذیر انسانها، معنی و مفهومی خاص پیدا کرده است.

فرهنگ کار، عالی ترین تصویر سازندگی و تحول است که حضرت محمد (ص) پیامبر مهر گستر اسلام در روند زندگی انسان ها، بر دستان توانمند کارگر بوسه زده و با این عمل به احسن وجه، منزلتی شگرف به این قشر بخشیده است.

بی تردید رمز پیشرفت و توسعه پایدار یک کشور و یک تمدن در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی ساعی و کارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و امید، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار است و کارگر به عنوان نیروی محرکه چرخه اقتصاد نقش برجسته و ویژه‌‏ای در این عرصه دارد.

در هر جامعه‌ای که هدفش نیل به سوی رشد، تعالی و شکوفایی است کارگرانش نقشی بی بدیل را ایفا می‌کنند و حکم بازوانی را دارند که نیروی محرکه چرخه پیشرفت آن را به گردش در می‌آورند. بدون شک تمامی پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی نشات گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ورزی است که علم را با عمل درآمیخته و از فرصت اندیشه و بازوی توانمند کارگران بهتر استفاده نموده تا توسعه و پیشرفت رونقی دو چندان در پی داشته باشد.

اینجانب روزجهانی کار وکارگر را خاضعانه به عزیزان کارگر بویژه کارگران خدوم و تلاشگر شهرداری میامی تبریک گفته ودربرابر ایثار واحسان شما گرامیان احساس مباهات می نمایم واز درگاه رب العالمین برای تک تک شما طلب شادی وروزی وبهروزی می نمایم وآرزومندم که بتوانم در خدمت این قشر تلاشگر باشم وگرهی از کارشان را صمیمانه بگشایم.

علیرضا سالار،شهردار میامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.