آخرین اخبار : 

پیام تبریک شهردار میامی به مناسبت روز شوراها

شهردارمیامی درپیامی نهم اردیبهشت ماه،روز شوراها را به اعضاء شورای شهر، روستا و شهرستان میامی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری میامی نیوز،مهندس علیرضا سالار طی پیامی نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها را تبریک گفت.

درقسمتی از این پیام آمده است:« و امرهم شوری بینهم » سپاس و ستایش بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت.

بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در  تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.

بدین وسیله نهم اردیبهشت ماه،روز شوراها را به همه ی اعضای محترم شورای اسلامی شهر میامی، روستا و شهرستان که با وظیفه شناسی وتوجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایند و باامانت، کفایت، درایت و حسن سلوک کوشش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می کنم.

از ایزدمنان درسال « اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال»خدمت رسانی وسیع، اهتمام به سلامت مردم در ابعاد مختلف و توجه به نیازهای اجتماعی جوانان و محرومان و اشخاص بی بضاعت و توجه خاص به خانواده های شهیدان، جانبازان و ایثارگران و همه ی مردم شریف و ولایتمدارشهر وشهرستان میامی را مسالت دارم ،

علیرضا سالار ،شهردار میامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *