میامی تبدیل به یک مقصد برای مسافران شده است

مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان با بیان اینکه شهرستان میامی پل ارتباطی حرم تا حرم است،افزود:امروز میامی تبدیل به یک مقصد برای مسافران شده است و باید از این پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان در جهت توسعه و پیشرفت میامی استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی،عباس بی نیاز در نشست با فرماندار وشهردار میامی در دفتر فرماندار شهرستان میامی با بیان اینکه شهرستان میامی پل ارتباطی حرم تا حرم است،افزود:امروز میامی تبدیل به یک مقصد برای مسافران شده است و باید از این پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان در جهت توسعه و پیشرفت میامی استفاده شود.

وی افزود:مالیات زمانی به درآمد واقعی و مطمئن برای دولت تبدیل می شود که در زمینه ی گسترش فرهنگ مالیاتی به نقطه ی ایده آل برسیم و پشتوانه و ساختار اقتصادی قوی نیز داشته باشیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان با بیان اینکه گسترش چارت سازمانی نمایندگی اداره امور مالیاتی شهرستان میامی از مهمترین برنامه های سال جاری است،افزود: برای این امر نیازمند فضایی ثابت و دارای امنیت بالا هستیم که امیدواریم با مساعدت فرماندار و مسئولان شهرستان نسبت به استقرار اداره امور مالیاتی و گسترش چارت سازمانی در شهرستان میامی اقدام کنیم.

IMG_5226 [1600x1200]

وی با بیان اینکه عوارض و ارزش افزوده هر شهری باید در همان شهر هزینه شود،افزود:اداره کل امور مالیاتی استان سمنان به دنبال مستقل شدن اداره امور مالیاتی شهرستان میامی است و در این شهرستان باید نسبت به شناسایی واحد های مالیاتی و منابع موجود اقدام شود.

توسعه متوازن نسبت به شهرستان میامی عملیاتی نشده است

فرماندار میامی نیز در این جلسه با بیان اینکه شهرستان میامی در حوزه صنعت محرومیت خاصی دارد،افزود:در راستای محرومیت شهرستان میامی در حوزه صنعت نرخ بیکاری در این شهرستان افزایش پیدا کرده است و مردم میامی از بسیاری از حداقل ها محروم هستند.

احمد قاضی با اشاره به اینکه شهرستان میامی را  ۸۸درصد جمعیت روستایی تشکیل می دهد،افزود:امکانات بهداشتی،استخر سرپوشیده،فضای ورزشی مناسب،زمین چمن و…از مهمترین نیازهای شهرستان میامی است که در این زمینه ها توسعه متوازن نسبت به شهرستان میامی عملیاتی نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.