مشارکت بانک ها و شهرداری عامل مهمی دراجرای پروژه های مختلف می باشد

شهردار میامی با بیان اینکه شهرداری آمادگی دارد تا با بانکها در زمینه های مختلف مشارکت داشته باشد اظهار داشت:با مشارکت شهرداری و بانکها پروژه های بزرگی در سطح شهرستان و شهر میامی می توان انجام داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری میامی به نقل از میامی نیوز ،جلسه هم اندیشی کمیسیون اقتصادی شورای شهر میامی با حضور شهردار،اعضای شورای شهر و روسای بانکهای شهرستان میامی در محل سالن جلسات شهرداری میامی برگزار شد.

احمد حسنی،رئیس بانک کشاورزی میامی در این جلسه جمعیت را لازمه بسترسازی اقتصادی دانست و افزود:با تجمیع منابع مالی شهرستان رشد و توسعه اقتصادی در شهرستان میسر خواهد شد.

وی محدودیت منابع در شهرستان میامی را یکی از مشکلات اقتصادی برشمرد و افزود:امروز باید برای خارج شدن منابع از شهرستان میامی چاره اندیشی شود .

رئیس بانک کشاورزی میامی تاکید کرد:مسئولین شهرستان میامی بویژه شورا و شهرداری باید شرایط رشد سرمایه گذاری در این منطقه را فراهم کند تا سرمایه گذاران برای انجام طرحها و پروژه های خود در این منطقه سرمایه گذاری کنند.

حسنی تصریح کرد:در شهرستان میامی بایدمیل به سرمایه گذاری را بالا ببریم وو به دنبال سرمایهگذار برویم و برای این کار نیز باید جلسات متعددی با سرمایه گذاران گذاشته شود تا مشکلات و موانع برطرف شود.

وی در ادامه با بیان اینکه باید ذائقه های مردم را در زمینه اقتصادی شناسایی کنیم اذعان کرد:شورای شهر میامی پیگیر تاسیس موسسات معتبر بانکی در شهرستان میامی باشند تا با جذب سرمایه گذاران وایجاد میل رقابت بین موسسات و بانکها زمینه و بستر رشد اقتصادی شهرستان فراهم گردد.

رئیس بانک کشاورزی شعبه فرومد نیز به و جود تعداد زیاد چاههای آب و زمینهای کشاورزی در شهرستان میامی اشاره داشت و افزود:با توجه موقعیت مناسب شهرستان میامی  و با توجه به اینکه اکثر مردم به کشاورزی مشغول هستند باید سرمایه بیشتری به بانکها تزریق شود.

احمد حاج سلیمی تاکید کرد:مردم بدلیل عدم آگاهی در بانکهایی که در میامی شعبه ندارند حساب باز می کنند و به همین دلیل نیز مردم با مشکلات متعددی روبرو هستند و لازمه حل این مشکل فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به مردم میباشد.

مهدی بدری،رئیس بانک کشاورزی شعبه کالپوش نیزگفت:متاسفانه یکی از مشکلات شهرستان میامی خارج شدن سرمایه از شهرستان می باشد در صورتی که در سایر مناطق سرمایه و سرمایه گذار جذب می کنند.

وی خاطرنشان کرد:بانک ها قلب اقتصاد مردم هستند و فرهنگ سازی و شناساندن حقوق مردم در بانکها باید از اولویت های اصلی باشد.

رئیس بانک ملی میامی نیز اظهارداشت: با توجه به موقیت مناسب شهرستان میامی در این منطقه باید نرخ سرمایه گذاری بالا برود تا سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در این شهرستان رغبت داشته باشد .

شهردار میامی نیز در این جلسه کمبود تبلیغات بانکها در سطح شهرستان را یکی از مشکلات موجود در این زمینه دانست و اظهار داشت:امروزه تبلیغات در انجام برنامه های مختلف نقش تاثیرگذاری دارد و بانکها باید برای این موارد اهتمام بیشتری داشته باشند.

علیرضا سالار با بیان اینکه شهرداری آمادگی دارد تا با بانکها در زمینه های مختلف مشارکت داشته باشد تاکید کرد:با مشارکت شهرداری و بانکها پروژه های بزرگی در سطح شهرستان و شهر میامی می توان انجام داد.

قاسم آقایی نیز در این جلسه تعامل سازنده و رفتار مناسب با مردم از سوی بانکها را ضروری دانست و تاکید کرد:اعتمادسازی و احساس امنیت در بانکها در جهت جذب مشتریان و سرمایه گذاران بسیار مهم است.

وی رقابت میان بانکها و سرمایه گذاران را عاملی تاثیرگذار در جهت ایجاد جامعه ای پویا و فعال در عرصه اقتصادی دانست و افزود:با نگاه ویژه مسئولین وسهولت در سیستم اداری و جذب سرمایه گذاران  باید در عرصه اقتصادی تلاش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.