ضرورت استقرار باجه بانک انصار در میامی

شهردار میامی گفت:با توجه به اینکه شهر میامی در مسیر زائرین امام رضا(ع)قرار دارد امید داریم با همکاری بانک انصار بتوانیم باجه ای از بانک انصار در شهر میامی استقرار پیدا کند و دستگاه خود پرداز بانک نیز جهت رفاه مسافرین در پارک ورودی میامی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی،مهندس علیرضا سالار در نشست با مدیر بانک انصار استان سمنان با حضور فرماندار واعضاء شورای اسلامی شهر میامی اظهار داشت:با توجه به اینکه شهر میامی در مسیر زائرین امام رضا(ع)قرار دارد امید داریم با همکاری بانک انصار بتوانیم باجه ای از بانک انصار در شهر میامی استقرار پیدا کند و دستگاه خود پرداز بانک نیز جهت رفاه مسافرین در پارک ورودی میامی قرار گیرد.

IMG_4164

علیرضا سالار گفت:احداث سنگ شکن یکی از برنامه های شهرداری میامی است که بدلیل درآمد پایین شهرداری میامی نیاز به مشارکت بانک انصار در این زمینه می باشد.

وی با اشاره به نزدیک شدن به نوروز ۹۵ و با توجه به اینکه شهرستان میامی وروردی و خروجی استان محسوب می شود ،تصریح کرد:شهرداری میامی در نظر دارد تا بیلبوردهایی را در وروردی و خروجی شهر میامی با مشارکت بانک انصار نصب کند که بتوان نسبت به خیر مقدم گویی به زائران و مسافرین اقدام کنیم.

قاسم آقائی،عضو شورای اسلامی شهر میامی جذب سرمایه گذار را یکی از دغدغه های اصلی شورای شهر دانست و افزود:بانک انصار با توجه به فعالیت گسترده اقتصادی خود می تواند در سرمایه گذاری و معرفی سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری در شهرستان میامی کمک کند.

IMG_4168

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.