صیانت از اموال عمومی یک وظیفه همگانی است

مهندس علیرضا سالار از لزوم مشارکت شهروندان در صیانت از اموال عمومی و تاسیسات زیر بنایی شهری و نهادینه شدن این فرهنگ در بین شهروندان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی،مهندس علیرضا سالار بیان کرد:شهرداری طبق وظیفه نسبت به خدمت رسانی و توسعه شهری تلاش می کند تا بستری مناسب برای زندگی شهروندی ایجاد نماید و مشارکت شهروندان با شهرداری در این خصوص اهمیت بسزایی دارد.

 

وی ضمن ابراز نگرانی و انتقاد از برخی شهروند نما ها گفت:تمامی اموال شهرداری که برای رفاه شهروندان مهیا شده اموال عمومی و بیت المال محسوب می شود و وارد کردن خسارت به اموال عمومی در پیشگاه خداوند قبیح و در روایات بسیاری به اهمیت حفظ و نگهداری بیت المال تاکید شده است.

وی بیان کرد:از شهروندان تقاضا دارم در صورت مواجه با این هنجار شکنان برخورد نموده و در حفظ و نگهداری اموال عمومی شهر سهیم باشند.

وی گفت:انتظار می رود شهروندان شهر را خانه خود دانسته و با همکاری با کارکنان شهرداری در توسعه و زیبا سازی شهر نقش مهمی داشته باشند

وی افزود:  با بروز خسارت ها شهرداری به جای بهره‌گیری این هزینه‌ها در توسعه و عمران ملزومات شهری، بخش قابل توجهی از درآمد مدیریت های شهری را به تامین مجدد و بازسازی امکانات و تجهیزات تخریب شده اختصاص می‌دهد.

۲۰۱۵۱۰۱۷_۱۲۰۳۳۸ [۱۶۰۰x1200]

۲۰۱۵۱۰۱۷_۱۲۰۳۳۳ [۱۶۰۰x1200]

خسارت وارد کردن بر استخر بوستان شقایق(شهرک گلها)

۲۰۱۵۱۰۱۷_۱۲۰۶۴۲ [۱۶۰۰x1200]

سرقت لوله های آبیاری قطره ای پارکهای سطح شهر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.