صرفا جهت اطلاع سایتی که فعالیت های شهرداری میامی را نمی بیند

یکی از سایت های محلی شهرستان میامی(میامی جوان) که بعد از وقفه های طولانی دو هفته ای است فعالیت خود را آغاز کرده است تیغ انتقادش را به سمت شهرداری نشانه رفته است و به ضّم خودش فقط مشکلات را به تصویر می کشد.به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی،مهندس سالار شهردار میامی مدت یک سال است که به عنوان خادم مردم میامی در کرسی شهرداری انتخاب گردیده و اقدامات و فعالیت های زیادی را در طول این مدت کوتاه انجام داده است.

اما نمی دانیم چرا برخی رسانه ها به اقدامات ایشان و فعالیت های کارکنان شهرداری کم لطفی می نمایند و به دنبال کوچکترین سوژه ای از شهرداری هستند تا آن را به تصویر بکشند.در حالی که خیلی از این مشکلات از بدو تاسیس شهرداری اتفاق افتاده است نمونه آن احداث جوی آب از اداره مخابرات به سمت میدان عاشورا می باشد که خود گویای خیلی از مسائل غیر فنی است که اگر شهرداری در گذشته مسائل فنی را رعایت می کرد اکنون نیاز به احداث چاههای جذبی در نقاط مختلف شهر نبود

نمی دانیم چرا برخی رسانه ها اقدامات شهردار محترم و کارکنان پرتلاش شهرداری که به طور شبانه روزی و با انگیزه ای جهت خدمت رسانی برای مردم شهر میامی تلاش می کند نادیده می گیرند.

نمی دانیم چرا بازگشایی کوچه شهید نوروزپور که می تواند یکی از اقدامات اساسی در ورود گردشگر به بافت قدیم شهر میامی می باشد دیده نمی شود.

نمی دانیم چرا رسوب زدایی و سن پلاست کاروانسرای شاه عباسی میامی که حدود 50 میلیون تومان برای این شهرداری هزینه داشته است دیده نمی شود.

نمی دانیم چرا عملیات احداث رستوران و همچنین احداث 9 هکتار باغ میوه در پارک جنگلی آب مرجان دیده نمی شود.

نمی دانیم چرا عملیات احداث ادامه بلوار مهارت به سمت تفرجگاه سه چنار و همچنین میدان بزرگی که در امتداد این بلواراحداث گردیده نمی شود.

نمی دانیم چرا رسیدگی های شهرداری به پارکهای شهر از جمله پارک شهرک گلها و پارک جنب کاروانسرا دیده نمی شود.

نمی دانیم چرا آب نماهایی که شهرداری در میدان امام رضا (ع) و پارک شهرک گلها نصب کرده است دیده نمی شود.

نمی دانیم چرا نصب آلاچیق و میز و نیمکت در تفرجگاه سه چنار دیده نمی شود.

و چندین اقدام دیگر که مجال سخن نیست.

و نیمی دانیم چرا برخی سایتها عدالت رسانه ای را نادیده می گیرند و فقط به دنبال این هستند مشکلات را به تصویر بکشند و اقدامات خوب را نادیده می گیرند.

و نمی دانیم چرا تیغ انتقاد برخی رسانه ها فقط به سوی شهرداری است و دیگر مشکلات شهرستان میامی را با بی اعتنایی از کنار آن عبور میکنند.

همین سایت در خبری به عنوان بدون شرح تصاویری گذاشته که توضیح آن را برای روشن شدن اذهان عمومی قرار می دهیم.

مطالعه ای در مبلمان شهری داشته باشید

نیمکت هایی که از گذشته در این مکان بوده و اکنون تخریب شده شهرداری نسبت به اصلاح آن اقدام نموده است تا با نیمکت جدید جایگزین کند

در توضیح این دو عکس فقط از شهروندان تقاضا داریم نسبت به حفظ و نگهداری شهر کوشا باشند و شهر را مانند خانه ای دیگر برای خود ببینند.

مردم قضاوت کنند

بیان این مطالب بدین معنا نیست که ما انتقاد پذیر نیستیم بلکه از رسانه ها انتظار داریم عدالت و انصاف را در درج خبر رعایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.