سپاه طلایه‌دار مدیریت جهادی در کشور است

خبرگزاری تسنیم: شهردار میامی با اشاره به نقش سپاه در زمینه رفع محرومیت در کشور گفت: سپاه طلایه‌دار مدیریت جهادی در کشور است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از میامی، علیرضا سالار ظهر امروز در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه میامی ضمن گرامی‌داشت اعیاد شعبانیه و روزهای پاسدار و جانباز اظهار کرد: یکی از افتخارات ما این است که در جامعه‌ای زندگی می کنیم که بسیج به عنوان محوری‌ترین ارگان مردم نهاد در امورات فرهنگی نقش دارد و به‌عنوان بازوی قدرتمند نظام در تمام زمینه‌ها ایفای نقش کرده است.

IMG_0033_1-125x125

وی با اشاره به اهمیت همکاری و تعامل شهرداری‌ها با بسیجیان و پاسداران در فرهنگ‌سازی در جامعه افزود: شهرداری سازمانی است که می تواند در کنار بسیج روح فرهنگی جامع را تقویت کند.

شهردار میامی عنوان کرد: این دو نهاد می‌توانند با برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی متنوع در ارتقای سطح فرهنگی جامعه تأثیر به‌سزائی داشته باشند.

فرمانده سپاه شهرستان میامی نیز در این نشست با اشاره به فرارسیدن روزهای پاسدار و جانباز اظهار کرد: یکی از افتخارات سپاه نام گذاری تولد امام حسین (ع)به عنوان روز پاسدار می باشد.

عباسعلی کاظمی بیان کرد: سپاه پاسداران یکی از مستحکم ترین ستون های انقلاب است که تا کنون در زمینه‌های مختلف نقش آفرینی کرده و منشأ خدمات بزرگی بوده است.

وی به کارکردهای مختلف سپاه اشاره و تصریح کرد: ورود به فضای سایبری جهت مقابله با هجمات دشمن، ورود به مباحث فرهنگی به عنوان طلایه‌داران عرصه فرهنگ، به ویژه در حوزه مقابله با جنگ نرم دشمن و موضوعات اجتماعی مختلفی از کارکردهای فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.

IMG_3

فرمانده سپاه ناحیه میامی با اشاره به اهمیت وجود نیروهای بسیجی و رزمنده در تشکیلات این نهاد مردمی خاطرنشان کرد:سپاه سرمایه‌های مختلفی دارد و یکی از مهمترین سرمایه های سپاه رزمندگان دفاع مقدس هستند که در دوران دفاع مقدس در کنار شهدای گلگون کفن ایران اسلامی، حماسه‌ها آفریدند.

کاظمی افزود: دیگر سرمایه ارزشمند سپاه همین جوانان بسیجی هستند که به‌عنوان سردم‌داران مقابله با جنگ نرم دشمن به شمار می‌روند.

وی تأکید کرد: تجربه رزمندگان و نیروی جوانان به عنوان این دو بازوی قدرتمند سپاه در جامعه می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.