ساخت آبشاروتکمیل حسینیه درجوارشهدای گمنام ازاولویت های شهرداری میامی

شهردارمیامی گفت: ساخت استخر ، آبشار و تکمیل حسینیه درجوارشهدای گمنام ازاولویت های شهرداری میامی است .

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی به نقل از ایرنا، علیرضاسالار عصر یکشنبه درنشست خبری باخبرنگاران باتبریک ایام الله دهه فجرگفت: حسینیه شهدای گمنام شهرمیامی باهمکاری هیات امنا وبسیج درحال ساخت است ودراردیبهشت ماه سال آینده به بهره برداری می رسد.
وی افزود: برای ساخت نماد شهدای گمنام هم ۵۰۰میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته که زیر سازی آن نیز تا کنون انجام شده است.


شهردارمیامی با بیان این که ، در شهرداری واحدفرهنگی تعریف نشده است ، ادامه داد: با این همه شهرداری در اجرای بیشتر برنامه های فرهنگی با دستگاه های دیگر مشارکت می کند .
سالار در مورد توسعه شهری و سرمایه گذار هم تصریح کرد: بابرخی شرکت هابرای سرمایه گذاری مذاکره شده که حضور آن ها نیاز مند بستر و زیرساخت آماده است.
وی با درخواست ازشهروندان برای پرداخت عوارض شهری افزود:درشهرمیامی فقط ۲۰درصد از شهروندان عوارض پرداخت می کنند.


شهردار میامی گفت: برای آسان سازی پرداخت عوارض ، شهرداری راهکارهایی مانند تقسیط عوارض را در نظرگرفته است.
به گفته وی ، در شهرمیامی بیش از یک هزار و ۸۰۰ واحدساختمانی وجود دارد که ۲۵۰واحددارای پرونده بوده و عوارض پرداخت می کنند.
شهردارمیامی آب رسانی و روشنایی آرامستان جدید میامی را ازجمله برنامه های شهرداری تاپایان سال دانست وخاطرنشان کرد: غسالخانه آرامستان جدیدمیامی فاقد روشنایی برق است که تا پایان سال باهمکاری نهادهای مربوطه این مشکل برطرف می شود.
وی گفت: یکی از خواسته های مردم میامی احداث سردخانه برای نگهداری موقت اجساد است که برای این رفع این مشکل هم کارهای لازم در حال انجام است.


وی درادامه گفت: سه خودروی مجهز برای جمع آوری زباله برای واحدخدمات شهری شهرداری تهیه شده است.
شهردارمیامی گفت: آزادسازی بلوارسفیرامید،زیباسازی معابر و بوستان های سطح شهر، راه اندازی مرکز معاینه فنی خودروها ،راه اندازی باجه روزنامه فروشی ،احداث مجتمع خدماتی رفاهی درورودی شهرمیامی ازبرنامه های شهرداری میامی است .


سالار از آماده سازی بسته سرمایه گذاری ۲منطقه آب مرجان وسه چنارمیامی خبردادو افزود: مناطق تفریحی درورودی شهرمیامی ودردامنه کوه بستری مناسب برای سرمایه گذاری است که مشاور درحال آماده سازی طرح می باشد.
شهرمیامی با نزدیک به ۱۰ هزار نفر جمعیت درمسیرتهران -مشهد واقع است و سالانه پذیرای تعداد زیادی از مسافران و زایران امام هشتم (ع) می باشد.
این شهر بناهای تاریخی زیادی مانند کاروانسراهای شاه عباسی دارد که محل های مناسبی برا بازدید گردشگران می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.