رویکرد شهرداری تعامل با دستگاهها در جهت پیشرفت میامی است

مهندس سالار گفت:یکی از رویکردهای شهرداری تعامل با دستگاهها در جهت پیشرفت و توسعه شهر میامی می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری میامی،روز گذشته جلسه ای به منظور حفظ و توسعه گلزار شهدای میامی با حضور مسئولین و شهردار در دفتر وی برگزار گردید.

مهندس سالار شهردار میامی در این جلسه اظهار کرد:گلزار شهدای میامی می تواند به عنوان یک مکان فرهنگی تبدیل شود و شهرداری آمادگی همکاری های لازم با بنیاد شهید را دارد.

علیرضا سالار،شهردار میامی گفت:شهرداری میامی از کلیه برنامه های فرهنگی بنیاد شهید استقبال کرده و در جهت نورپردازی گلزار شهدا حمایت کامل را خواهد کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میامی گفت: در شهرستان میامی ۳۳گلزار شهدا وجود دارد که کار تکمیل سی و دومین گلزار شهرستان به پایان رسیده است.

محسن چین سری افزود: در این پروژه تکمیل دیوار و نورپردازی در دستور کار قرار خواهد گرفت که با همکاری شهردای میامی کار اتمام این گلزار هم به پایان خواهد رسید.

چین سری تصریح کرد: نورپردازی کل گلزار شهدا شهرستان آغاز شده است که پیش بینی می شود تا پایان اردیبهشت ۹۴این پروژه هم به پایان برسد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از همکاری شورای و شهرداری میامی گفت: با توجه به نیاز جانبازان و معلولان جهت معابر سطح شهر، فضاسازی جهت عبور و مرور و استفاده از پلان های شهری در دستور کار شهرداری میامی قرار گیرد.

در ادامه با حضور مسئولان بازدید از گلزار شهدای شهر میامی صورت گرفته و مقررشد در آینده نزدیک کار مرمت و بازسازی گلزار شهدای میامی آغاز شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.