دیدار اعضای سازمان فرهنگی هنری شهرداری سمنان با شهردار میامی

جلسه ای با حضور اعضای سازمان فرهنگی هنری شهرداری سمنان آقایان(بنی اسدی مرکز تحقیقات و مطالعات شهرداری، مداح تاسیسات و خدمات شهری، کیا مشاور حقوقی و تبلیغات، برزگر معاون ورزشی و سلامت و جنانی مدیر مالی و اداری سازمان در شهرداری میامی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی،قبل از ورود به جلسه این تیم فرهنگی شهر میامی را در مورد زمینه های فرهنگی و تبلیغاتی مورد ارزیابی قرار دادند و پیشنهاداتی مبنی بر معرفی هر چه بیشتر شهر میامی شرقی ترین شهرستان استان به عنوان یک جاذبه گردشگری ارائه دادند.

نکات فرهنگی مختلفی در این جلسه مطرح شد که یکی از آنها احداث یک میدان در ورودی شهر میامی می باشد که می تواند در ایام شلوغ سال سرعت وسایل نقلیه را کاهش داد و با تبلیغات مناسب مافران را به داخل شهر میامی سوق داد .

IMG_1874

نکته دیگر استفاده از ظرفیت های میامی از نظر تاریخی بود که یکی از آنها کاروانسرای شاه عباسی شهر میامی می باشد که با تبلیغات می توان سبب بازدید گردشگران از این منطقه شد.

یکی دیگر از موضوعات مطرح شده برپایی همایش ها از جمله با در نظر گرفتن شهرستان میامی به عنوان قطب کشاورزی استان سمنان همایشی به عنوان جشنواره برداشت گندم برگزار و در کنار برگزاری این جشنواره دیگر محصولات و فرهنگ و آداب شهر میامی را معرفی کرد.

شهردار میامی در این جلسه بیان کرد:همانطور که می دانید میامی ظرفیت های بسیاری در زمینه های مختلف دارد و عزمی جهادی را می طلبد که این شهر را که به عنوان شهر خوشه های طلایی نام گرفته است را به تمام ایران معرفی کرد.

IMG_1882

وی گفت:میامی از نظر تاریخی ظرفیت های زیادی دارد از جمله آسیاب های آبی که ار منطقه تفریحی سه چنار به سمت خیابان سراب کشیده شده است و شهرداری در نظر دارد با احیا و مرمت حداقل دو مورد از این آسیاب ها بتوانیم جاذبه گردشگری این منطقه را بیشتر کنیم.

در میامی حمامی وجود دارد که قدمت تاریخی بسیار دارد و صدای آّ هنوز در این حمام برخلاف بسیاری از حمام های تاریخی که صدا پخش می شود جریان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.