در سال گذشته کمترین ارزش افزوده به میامی اختصاص یافته است

شهردار میامی با بیان اینکه در سال گذشته کمترین ارزش افزوده به میامی اختصاص یافته است،افزود:دغدغه اصلی شهرداری میامی افزایش درآمد جهت اجرای پروژه های مختلف در سطح شهر است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی،مهندس علیرضا سالار در نشست با مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان  در دفتر خود،با اشاره به اینکه شهرداری میامی ضعیف ترین شهرداری استان از لحاظ درآمد است گفت:پرداخت عوارض و ارزش افزوده توسط مردم و کسبه می تواند در توسعه شهر میامی تاثیرگذار باشد.

IMG_5197 [1600x1200]

وی با بیان اینکه شهرستان میامی در زمینه واحد های صنعتی از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و کشاورزی اصلی ترین شغل در این منطقه محسوب می شود،افزود:متاسفانه  کارخانه ها و کارگاه هایی که در شهرستان میامی فعالیت دارند  و باعث ایجاد آلایندگی در شهر میامی می شوند نیز عوارضی به شهرداری میامی پرداخت نمی کنند.

شهردار میامی با بیان اینکه کسبه شهر میامی با پرداخت عوارض خود کمک بزرگی به شهرداری میامی می کنند،افزود:امیدواریم با همکاری و تعامل اداره امور مالیاتی،اتاق اصناف و شهرداری بتوانیم با شناسایی واحدهای تجاری  با دریافت عوارض به توسعه و عمران شهر میامی کمک کنیم.

سالار با بیان اینکه در سال گذشته کمترین ارزش افزوده به میامی اختصاص یافته است،افزود:دغدغه اصلی شهرداری میامی افزایش درآمد جهت اجرای پروژه های مختلف در سطح شهر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.