حضور شهردار در مراسم تودیع و معارفه فرماندار

آئین معارفه و تودیع فرمانداران جدید و سابق میامی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان و امام جمعه، مسئولان نظامی، انتظامی، نهاد های اجرایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی، آئین معارفه محمد مهدی کریمی فرماندار سرپرست جدید فرمانداری میامی شامگاه چهارشنبه با تقدیر از زحمات احمد قاضی فرماندار سابق این شهرستان و با حضور محمد رضا میرزایی معاون سیاسی امینی استاندار سمنان، امام جمعه و مسئولان شهرستان برگزار شد.

میرزایی معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان

زمینه رشد و توسعه میامی مهیا می شود

معاون سیاسی امینتی استاندار سمنان در این مراسم ضمن بیان اینکه میامی دارای استعداد و پتانسیل های فراوانی است و با برنامه ریزی های انجام شده زمینه رشد و توسعه شهرستان مهیا می شود، گفت: خدمت رسانی به مردم امانتی است که می بایست از آن در راستای رضایت عمومی بهره برد.

محمدرضا میرزایی در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن بیان اینکه برجام موضع نظام محسوب شده و صهیونیست ها وتندورهای امریکا را خطاب قرار می دهند که برجام به ضرر آنها است، گفت: تصمیم برجام نهایت تصمیم نظام است.

وی افزود: به سرانجام رساندن پرونده هسته ای و رفع تهدیدات علیه ایران و همچنین رفع رکود و بی ثباتی داخل کشور مهمترین ماموریت دولت یازدهم بود که این مهم به نحوی مطلوب تدبیر و مدیریت شد.

حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور،امام جمعه میامی (1)

بیکاری مهمترین معضل میامی است

امام جمعه میامی نیز در این مراسم گفت: بیکاری به خصوص در بین جوانان متخصص معضل امروز میامی است که امیدوارم مسئولان به آن رسیدگی کنند.

حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور با بین اینکه تورم و اشتغال از مشکلات مردم است، ابراز داشت: امیدواریم با همکاری و بدون وابستگی به حزب و جناحی به مردم خدمت کنیم.

وی افزود: تعامل و همراهی بین مسئولان می تواند به توسعه روز افزون شهرستان میامی بیانجامد.

احمد قاضی،فرماندارمیامی

۲۲ اداره در میامی حضور دارد

احمدقاضی فرماندار سابق میامی نیز در این نشست با بیان اینکه ۲۲ دستگاه اداره و ۹دستگاه نمایندگی در شهرستان در حال خدمت رسانی هستند، گفت: توسعه جاده ای، کشاورزی، بهداشت، ورزش، معادن، گردشگری و آموزشی از مهم ترین برنامه های مورد پیگیری در دوران تصدی بنده در میامی بود.

درادامه سید حسن موسوی،سخنگوی شورای شهر اسلامی شهرمیامی به نمایندگی از شوراهای شهر وشهرستان میامی گفت:برجام جدای از دستاوردهای اقتصادی وتقویه بنیه کشور،چهره رحمانی وغیر جنگ طلبانه ایران را به دنیا نشان داد.

سیدحسن موسوی

وی ضمن قدردانی از زحمات مهندس قاضی گفت:نام احمد قاضی درتاریخ میامی به عنوان خدمتگذار واولین فرماندار شهرستان میامی ماندگار شدوالحق والانصاف درشرایط بسیار سخت فرمانداری را قبول کردند وخوب هم مدیریت آن را به سرانجام رساندند.

موسوی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره مرحوم ایت الله سید مرتضی موسوی(ره) وقدردانی از تلاش امام جمعه میامی،اخلاق خوب ومردم داری قاضی باعث تقویت اتحاد وهمدلی مردم شده بود وامیدواریم سرپرست جدید هم این رویه راادامه دهند.

مراسم معارفه کریمی،سرپرست فرمانداریمیامی (20)

سرپرست جدید فرمانداری میامی نیز در این آئین گفت: نگاه همگرایی را در شهرستان تقویت خواهیم کرد.

محمد مهدی کریمی بیان داشت: تعامل با نخبگان، پرهیز از سست همتی و عمل اقتصاد مقاومتی از جمله برنامه های بنده در زمان تصدی پست فرمانداری میامی خواهد بود که  در اجرای آن نیازمند تعامل همه دستگاه های اجرایی و همچنین همگرایی هستیم.

مراسم معارفه سرپرست فرمانداری میامی (1)

مراسم معارفه کریمی،سرپرست فرمانداریمیامی (17) مراسم معارفه کریمی،سرپرست فرمانداریمیامی (9) معارفه فرماندارمیامی (5) [500x500]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.