حضور شهردار میامی در جلسه شورای فرهنگ عمومی

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی با حضور امام جمعه،فرماندار،شهردار و مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی به نقل از پایگاه خبری میامی نیوز ،حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی میامی در محل دفتر امام جمعه میامی همزمان با روز فرهنگ عمومی، بر تلاش بیشتر اعضا برای شناخت مسایل و معضلات فرهنگی و ارائه راهکارهای مناسب در این خصوص تاکید کرد.

IMG_0661 [1600x1200]

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ١٣ آبان افزود: ملت ایران پیرو فرمایشات و دستورات رهبر معظم انقلاب است و حضور گسترده مردم در این روز نشان از اطاعت پذیری مردم دارد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی تصریح کرد: همه باید بیش از پیش گوش‌ به ‌فرمان رهبری باشیم و با فصل الخطاب قرارداد فرمایشات رهبری دستورات ایشان را سرلوحه کارها قرار دهیم.

امام‌ جمعه میامی گفت: تاریخ نشان داده است آمریکا یک‌ لحظه از دشمنی با ایران دست بر نداشته است و امروز اگر قدرت مقابله با ایران را می‌داشت یک‌لحظه هم درنگ نمی‌کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میامی تصریح کرد: ملت ایران فرهنگ انتظار و عاشورا را سرلوحه امور خود قرار داده و فرصت‌ها را از آمریکا گرفته و از فرصت‌های به‌دست‌آمده خود استفاده کرده است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی نیز در این نشست به گوشه‌ای از عملکرد این شورا در سالجاری اشاره کرد و افزود: شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی امسال بیش از ١٨ مصوبه داشته است.

رضا مهدیان افزود: مصوبات شورا در موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و مناسبتی ایام سال بوده که با حضور اعضاء شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی به دبیرخانه استان ارسال‌ شده است.

مهدیان گفت: شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی در مدت مشابه سال قبل سه جلسه داشته که امسال این جلسات به چهار جلسه رسیده است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی تصریح کرد: بیش از ٩٩ درصد از مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان میامی اجرایی شده است.

در این نشست اعضائ شورای فرهنگ عمومی میامی به بیان دیدگاههای خود در خصوص مسائل مهم فرهنگی این شهرستان پرداختند.

در پنجمین نشست شورای اداری شهرستان میامی هفت مصوبه از جمله استفاده از توانمندی مساجد، روحانیت، هیات امنا و … در ستاد اربعین، استفاده  از کارشناسان مجرب در خصوص مسائل روز از جمله برجام، سبک زندگی اسلامی و…، تهیه بروشور و نامگذاری هر هفته به نام یک شهید با همکاری دستگاه‌های مربوطه، برگزاری گفتمان دینی با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و دانشگاه‌ها، همسویی دستگاه‌های فرهنگی در برگزاری برنامه‌های فرهنگی شهرستان و برگزاری همایش‌های فرهنگی و … با موضوع آسیب‌های جریان های انحرافی و … داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.