تعامل و همکاری رمز موفقیت هر جامعه ای است

شهردار میامی گفت:تعامل و همکاری رمز موفقیت هر جامعه ای است و پس از توکل بر خدا به همدلی و همکاری دو طرفه جهت پیشرفت شهر و همشهریان نیاز است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی،علیرضا سالار ظهر امروز در دیدار با فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان میامی ضمن تبریک این انتصاب به سرهنگ اسدی، فرمانده جدید نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات سرهنگ عرب احمدی و پرسنل خدوم نیروی انتظامی، در خصوص برگزاری نظم و امنیت در سطح شهر و همچنین تعامل بیشتر و بهتر تأکید داشت.

IMG_1249 [1600x1200]

وی گفت:تعامل و همکاری رمز موفقیت هر جامعه ای است و پس از توکل بر خدا به همدلی و همکاری دو طرفه جهت پیشرفت شهر و همشهریان نیاز است.

شهردار میامی همچنین رضایتمندی مردم را هدف شهرداری و شورای اسلامی شهر خواند و گفت شهرداری و نیروی انتظامی همسو هستند،در نتیجه تعامل و همکاری این دو مجموعه باعث رضایتمندی مردم خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میامی نیز در این جلسه گفت:نیروی انتظامی در خصوص برگزاری نظم و امنیت در راستای منویات مقام معظم رهبری نقش خود را به  نحو احسن ایفا خواهد نمود.

سرهنگ سلیمان اسدی افزود:نقش فعالیتهای فرهنگی اجتماعی شهرداری وشورا در کاهش معظلات اجتماعی بسیارموثر بوده و تعامل نیروی انتظامی با ادرات وارگانها بویژه شهرداری وشورا بسیار مهم است.

وی ایجاد آرامش و آسایش شهروندان را حاصل تلاش و زحمات ماموران نیروی انتظامی دانست و بیان کرد: چه قدرها خون داده شده تا به این مرحله از کار رسیده ایم پس ما مسئولیتمان سنگین تر است تا جوابگوی خون شهدا باشیم و با تعامل و همکاری، باید قدردان خون شهدا باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.