به نقل از سایت میامی نیوز-پیام قدردانی مردم شهر میامی از شهردار

همه ما می دانیم که شهرداری میامی با کمترین اعتبار،این روزها فعالیت های بسیار خوبی را آغاز کرده است.فعالیت هایی که شایدسالهای گذشته می توانستیم شاهد آن باشیم.به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی،همه ما می دانیم که شهرداری میامی با کمترین اعتبار،این روزها فعالیت های بسیار خوبی را آغاز کرده است.فعالیت هایی که شایدسالهای گذشته می توانستیم شاهد آن باشیم.

به هیچ عنوان زحمات شبانه روزی شهرداران محترم قبلی که الحق والانصاف درمدت مسئولیت خود خدمات فراوانی را به شهرانجام داده اند را نادیده نگرفته وهربار از این سایت مراتب قدردانی خود را اعلام نموده واگر هم انتقاد وپیشنهادی از سوی مردم عزیز شهر میامی بوده آن را انتقال می دادیم.

مهندس سالار،این روزها زحمات فراوانی را درفضاسازی،عمرانی،زیباسازی،فرهنگی و…را کشیده که همه به این زحمات واقف بوده اند.

یکی از برنامه های خوب مهندس سالار ،البته درکنار تیم بسیار خوب شورای شهر وپرسنل شهرداری،اجرای برنامه های فرهنگی به مناسبت های مختلف می باشد که اجرای چندین برنامه نشان داد که مهندس سالار فقط به فکر عمران وزیبایی شهر نیست.آنچه برای این خادم مردم اهمیت دارد،مردم وشادی دل آنهاست.

مهندس علیرضا سالاراز ویژگی های بارز بسیار خوبی برخوردار است که دوری از حاشیه وخدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرارداده است.

هرازچند گاهی مردم قدر شناس میامی نیز اززحمات این مسئول قدردانی کرده ومردم  باردیگر نشان داده اند که خادمین خود را دوست داشته وامروز همراه وهمگام شهردار ومسئولین خود خواهند بود.

شهردارمیامی درکنار اعضاء شورای شهر که دراین مدت کارنامه بسیار خوبی را از خود برجای گذاشته اندکارهای عمرانی خوبی را انجام داده است که همه به عینه شاهد هستند ودرروزهای آینده شاهد گام بسیار بلند درتوسعه شهر میامی خواهیم بود که فعلا از بردن نام پروژه ها خودداری می نماییم.

ما نیز از زحمات این مسئول قدردانی نموده ودرکنار انتقادات وپیشنهادات خودکه فقط کمک به توسعه شهر می باشد موفقیتش را ازخدا وند منان خواستاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.