اولین جلسه همیاران شهردار تشکیل شد

صبح امروز اولین جلسه همیاران شهرداری با شهردار و شورای شهر میامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی،صبح امروز اولین جلسه همیاران شهرداری با حضور مهندس علیرضا سالار ،سید حسن موسوی و تعدادی از اهالی شهر میامی در سالن جلسات شهرداری میامی برگزار شد.

IMG_4992 [1600x1200]

شهردار میامی در این جلسه با بیان اینکه طرح همیار شهردار می تواند باعث پیشرفت و ارتقاء شهر شود، اظهار داشت:مشورت کردن در دین ما بسیار سفارش شده است و در حوزه مدیریت شهری نیز می توان با مشارکت مردم و استفاده  از طرحهای مختلف مردم به عنوان همیاران شهردار در جهت توسعه شهر میامی گام بلندی برداشت.

مهندس سالار گفت:طرح همیار شهردار در راستای نظافت عمومی،ارتقاءکیفی و کمی سیمای شهری،بهره مندی از تخصص ها و ایده های مختلف و ارتقاءفرهنگ عمومی در خصوص همکاری بیشتر مردم با شهرداری میامی اجرا می شود.

وی تصریح کرد:همیاران شهرداری می توانند نظرات مردم را به شهرداری منتقل کنند تا شهرداری میامی بتواند در حد توان در اجرای طرح ها و برنامه ها تلاش کند.

شهردارIMG_5006 [1600x1200] میامی یادآور شد:این طرح در سطح شهر و در بین همشهریان،ادارات و مدارس شهر میامی برگزار می شو تا بتوان از سلایق مختلف مردم شهر بهره برداری لازم صورت گیرد.

 

سالار در ادامه با بیان اینکه همیاران شهردار در خصوص پرداخت عوارض شهرداری میامی را کمک کنند،افزود:شهرداری میامی در زمینه پرداخت عوارض تخفیفات ویژه ای برای مردم شهر میامی در نظر گرفته است که همشهریان می توانند  عوارض گذشته خود را به صورت تقسیطی پرداخت کنند.

عضو شورای اسلامی شهر میامی نیز با بیان اینکه قانون از اجرای بسیاری از فعالیت های شهری جلوگیری کرده است، گفت:همه ما باید تابع قانون باشیم و کارهای خود را به درستی انجام دهیم و در این راستا انتقاداتی نیز به شهرداری و شورای شهر وارد است که باید بررسی و برای حل مشکلات تلاش کرد.

IMG_5028 [1600x1200]

سید حسن موسوی با بیان اینکه استفاده از دموکراسی در مدیریت شهری می تواند در توسعه و پیشرفت شهر میامی موثر باشد، افزود:راه اندازی شورا محله ها می تواند در ارائه ایده های مختلف به شهرداری و همکاری بیشتر محله ها موثر باشد.

برگزاری جلسات با حضور محله های مختلف،توجه بیشتر به فضای سبز و هرس درختان،تکمیل پروژه های نیمه تمام،توجه به نظافت سطل های زباله و… از پیشنهادات ارائه شده توسط همیاران شهردار می باشد.

IMG_5008 [1600x1200]

IMG_4997 [1600x1200]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.