اعطاء تسهیلات با بهره کم یکی از ویژگی های بانک انصار است

مدیر بانک انصار استان سمنان اعطاء تسهیلات با بهره کم را یکی از ویژگی های بانک انصار دانست که کمک بزرگی به مردم برای حل مشکلات و همچنین برای سرمایه گذاری بسیار تاثر گذار می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی ،مدیر بانک انصار استان سمنان در نشست با فرماندار،شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر میامی در سالن جلسات شهرداری میامی با بیان اینکه بانکهای انصار،شهر و ثامن ۳ بانک خصوص هستند که مجوز همکاری با شهرداری ها را دارند،اظهار داشت:بانک انصار در حال حاضر در استان سمنان با شهرداری های بسطام و مهدیشهر همکاری دارد.

IMG_4164

ایرج شمسینی غیاث وند افزود:بانک انصار در صورت آمادگی شهرستان میامی و همچنین در صورتی که زمینه لازم جهت گسترش و پیشرفت و به صرفه بودن در میامی وجود داشته باشد در جهت استقرار باجه و دستگاه خودپردازاقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه بانک انصار تاکنون در زمینه سرمایه گذاری اقدامات خوبی انجام داده است،افزود:بانکانصار استان سمنان می تواند با معرفی سرمایه گذاران و همچنین با حمایت و اعطاء تسهیلات به سرمایه گذارانی که از سوی شهرستان میامی معرفی شوند می تواند در این زمینه نیز با شهرداری میامی همکاری کند.

مدیر بانک انصار استان سمنان اعطاء تسهیلات با بهره کم را یکی از ویژگی های بانک انصار دانست که کمک بزرگی به مردم برای حل مشکلات و همچنین برای سرمایه گذاری بسیار تاثر گذار می باشد.

غیاث وند همچنین فعالیت فرهنگی و تبلیغاتی را یکی از مهمترین برنامه های بانک انصار دانست و افزود:در عرصه فرهنگی به عنوان یک حامی مشارکت خواهیم داشت و جهت نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در ورودی و خروجی شهرستان میامی می توانیم با شهرستان میامی همکاری لازم را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه بانک انصار در زمینه صادرات محصولات کشاورزی و باغی نیز فعالیت می کند،تصریح کرد:با توجه به اینکه شهرستان میامی قطب کشاورزی استان سمنان محسوب می شود می توانیم در زمینه صادرات محصولات کشاورزی و باغی شهرستان میامی نیز مشارکت لازم را داشته باشیم.

IMG_4159

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.