از خبرنگاران شهر میامی تجلیل شد

روز گذشته با دعوت آقای ظفری مسئول اداره ورزش و جوانان میامی خبرنگاران میامی در این اداره حضور یافتند وبا اهدای لوح و سپاس تقدیر شدند.به گزارش روابط عمومی شهرداری میامی،در این جلسه محمد حسن رحیمی خبرنگار صدا و سیمای میامی،رضا مهدیان مسئول دفتر نمایندگی ارشادو خبرنگار مهر ،کمال ترابیان مسئول اداره کتابخانه های شهرستان میامی سعید منصوری مسئول روابط عمومی شهرداری میامی حضور داشتند.

IMG_4880

نوید ظفری در این جلسه اظهار کرد:هفدهم مرداد ما را به شما خبرنگاران پرتلاش که با همتی بلند در جهت انعکاس اخبار تلاش می کنید تبریک می گویم.

IMG_4877

وی در ادامه بیان کرد:خبرنگاران همیشه یکی از نیازهای جامعه می باشند زیرا این خبرنگاران اند که با تلاش و کوشش منعکس کننده اخبار و اطلاعات در اجتماع می باشند.

درادامه رضا مهدیان،یکی از خبرنگاران شهرستان میامی ضمن قدردانی از برگزاری این جلسه گفت:نباید نگاه مسئولین به خبرنگاران نگاه طلبکارانه باشد.

وی گفت:تمام تلاش ما درجهت انعکاس به موقع خبرها بدون کم وکاستی دررسانه های جمعی می باشد که با همکاری مسئولین این امر محقق خواهد شد.

مهدیان افزود:امروز خبرگزاری ها درفضاهای مجازی طرفداران خود راپیدا کرده است ومی توان از این طریق با مردم درارتباط نزدیکتری بود.

سعید منصوری مسئول روابط عمومی شهرداری و از دیگر خبرنگاران شهرستان میامی در این جلسه بیان کرد:در ابتدا از حسن توجه شما در جهت تجلیل از خبرنگاران قدردانی می کنیم و انتظار داریم ارتباطات با خبرنگاران بیشتر شود چرا که خبرنگاران قلب تپنده یک جامعه می باشند و با اطلاع رسانی، تذکر و بیان مشکلات در جهت رشد و توسعه جامعه تلاش می کنند.

وی گفت:برخی از ادارات ارتباط بسیار خوبی با رسانه ها دارند که اداره ورزش وجوانان شهرستان میامی یکی از ادارات خوب با روابط عمومی بسیار بالا می باشد.

وی به جایگاه روابط عمومی ها اشاره کرد و اظهار نمود::جایگاه واقعی روابط عمومی ها هنوز درکشور ما دیده نشده است وروابط عمومی ها می توانند پل خوبی برای انعکاس اخبار به رسانه ها از سوی ادارات خود باشند.

IMG_4892

21886725818338558951

IMG_4893

IMG_4897

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.